22-Temmuz-2024 20:19:00

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
“REKORU TEKRAR KIRACAĞIZ”

“REKORU TEKRAR KIRACAĞIZ”

Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Göktaş, “Gerede’nin evlatlarından başkasının Gerede’ye faydasının olmayacağını düşünüyoruz.”dedi.

STK’ların bir araya geldiği AK Parti istişare toplantısında AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Yüksel Coşkunyürek ile 10 yıl çalıştığını söyleyen Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Göktaş, “Kendisinden Allah razı olsun, 10 yıl içersinde bizim Gerede köylerimiz asfalt gördü, yol gördü, sayısız kanalizasyon hizmeti gördü, sayısız içme suyu hizmeti gördü.”dedi.

GEREDE’YE ÇAKMA BİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BULDULAR”

EYT nedeniyle emekli olan personeller nedeniyle bir süre çöplerin köylerde alınmadığını, Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın devreye girerek köylüyü unutmadığını sözlerinin devamında anlatan Göktaş, “Köylerimizde geçtiğimiz yıllarda çöp toplama hizmeti devreye girdi. EYT nedeniyle çöp toplayan personelin emekli olması nedeniyle bir süre önce sıkıntılar yaşadık. Köylerde dolan çöplerin atılması lazımdı, alınmadı. Belediye Başkanımıza bu sıkıntıyı anlattım. Kendisine; ‘Durumumuz bu’ dedim. Başkanımızdan Allah razı olsun, hemen 2 personel görevlendirdi ve belediyenin araçlarını köylere çıkardı ve çöpleri toplattı. Bunu neden anlatma gereği duydum? 2019’da Gerede’ye çakma bir belediye başkan adayı buldular. Bu Belediye Başkanı olsaydı köylerimizdeki çöpleri alır mıydı? Asla almazdı. Bundan kim zarar görürdü? İyi düşünmek lazım, AK Parti hep köylünün yanında oldu”dedi.

“YAPTIK VE BİR DAHA YAPACAĞIZ”

“Ben Gerede’deki insanlarımızın aklı selim davranacağından eminim.” diyen Göktaş, “Bir süre önce muhtarlarımızla toplandık. Köylerimizde daha önce AK Parti’ye Yüzde 90’ın üzerinde oy verdik. Tüm muhtarlar adına söz veriyorum, rekorumuz yüzde 92, bu rekoru da bu sefer tekrar kıracağız. Bunu yaptık ve bir daha yapacağız. Gerede’nin evlatlarından başkasının Gerede’ye faydasının olmayacağını düşünüyoruz.”dedi.

Cevap bırakın