17-Nisan-2024 05:32:17

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Şafak, “3 vekil için gece gündüz çalışacağız”

Şafak, “3 vekil için gece gündüz çalışacağız”

16 Eylül 2017 Tarihinde Düzenlenen AK Parti İlçe Kongresinde seçilen Başkan Ali Şafak ve yeni yönetimine Bolu Milletvekili Ali Erçoşkun ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret sonrası açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak; Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımızın Bizlere Gösterdiği hedefte 2019 Seçimlerine daha aktif ve güçlü bir yönetim ile hazırlanıp Bolu’ da üç  milletvekili çıkarmak için gece gündüz çalışacağız.”dedi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise; “Bugüne kadar teşkilatta görev yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni yönetimimize de hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.  Bizler AK Parti ailesi olarak bugüne kadar hep çok çalışmayı, insanlarımıza daha iyi hizmet edebilmeyi kendimize görev bildik. İlçe Başkanımız Ali Şafak ve yeni yönetimine bu kutlu dava yolunda birlik, beraberlik ve bütünlüğümüzün devam etmesini Rabbimden niyaz ediyorum.”dedi.

Bolu Milletvekkili Ali Ercoşkun ise Teşkilatın önemine değindi ve “AK Parti olarak vatandaşlarımıza yönelik çalışmaların her zaman yanında olacağız. Geredemiz her zaman olduğu gibi her seçimde bizlerden desteğini esirgememiştir. Tüm Geredeli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, İlçe Başkanımız Ali Şafak ve yeni yönetimine hayırlı olmasını diliyorum”diye konuştu.

Cevap bırakın