22-Temmuz-2024 19:26:56

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Sarhoşların mekanıydı, ne hale geldi?

Sarhoşların mekanıydı, ne hale geldi?

 Gerede Şehir Stadyumu’nu bakımsızlıktan ve sarhoşların mekanı haline gelmesinden kurtararak, modern bir hale dönüştüren ve kapılarını halka açan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, geçtiğimiz günlerde talimat vererek, Gerede Şehir Stadyumu ve çevresini ışıklandırdı. Gece vatandaşlar stadyumda rahat bir şekilde spor yapmaya başladılar.   

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünden elde ettiği 1 milyon 400 bin TL ödenek ile yapımına başlanılan Şehir Stadındaki çalışmalar geçtiğimiz aylarda tamamlanıp hizmete girmişti. Tamamlanan ve ilçe halkının hizmetine sunulan çalışmalarda; Stadyumun tel örgüleri yenilendi, drenaj, zemin alt yapı düzenlemesi ve sentetik çim döşenmesinin yanı sıra, şehir stadyumunun içine çim yüzeyli tartan pisti de yapılmıştı. Ayrıca Gerede Belediyesince stadın dış çevresi asfaltlandı, istinat duvarları yapıldı ve spor aletleri konuldu.

Belediye Başkanı Mustafa Allar, stadyum ve çevresini kullanan ilçe halkının; gündüz ve akşam saatlerinde spor yapması ve spor yaptıkları esnada da güvenliklerini düşünerek stadyum içinde ve çevresi için verdiği ışıklandırma çalışması talimatı ile ışıklandırma çalışması hızlı bir şekilde tamamlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Allar; “AK Parti Bolu Milletvekilimiz Fehmi Küpçü’nün girişimleriyle; Stadyumumuzun tel örgüleri yenilendi, drenaj, zemin alt yapı düzenlemesi ve sentetik çim döşenmesinin yanı sıra, şehir stadyumumuzun içine çim yüzeyli tartan pisti geçtiğimiz aylarda yapılıp hemşehrilerimizin hizmetine sunmuştuk. Ayrıca kendi bütçemizden de asfaltlama yaptık, spor aletleri koyduk, çocuklar için oyun gurupları koyduk.Sıcaklıkların artması ile beraber ilçe stadımızda ve çevresinde hemşehrilerimiz spor yapmaya başladı. Geç saatlerde işten çıkan ve akşam saatlerinde havanın serinlemesini bekleyip spor yapmak isteyen hemşehrilerimiz için stadyum içinde ve çevresinde ışıklandırma çalışması yaptık. Hemşehrilerime spor dolu sağlıklı günler diliyorum”dedi.

Stadyum içinde ve çevresinde spor yapan ilçe halkı, ışıklandırma çalışmasını yaptıran Belediye Başkanı Mustafa Allar’a stadyumda spor yaptığı sırada teşekkürlerini dile getirdiler.

Cevap bırakın