19-Temmuz-2024 17:35:51

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
1 AYDA 3’ÜNCÜ OPERASYON!

1 AYDA 3’ÜNCÜ OPERASYON!

Gerede İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Gerede’ye bağlı Macarlar köyü mevkiinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 1 kişiyi gözaltına aldı. Bu Jandarmanın 1 ayda aynı bölgede yaptığı 3. operasyon oldu. 40 kök hint keneviri ele geçirildi.  

Gerede İlçe Jandarma Komutanlığı unsurlarınca 1 yıldır sürdürülen istihbari çalışmalar neticesinde; Gerede İlçesi Macarlar Köyü bölgesinde uyuşturucu madde bulundurulması ve yetiştirilmesine yönelik düzenlenen operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.

12 Eylül Perşembe günü saat 13:00 sularında gerçekleşen uyuşturucu operasyonunda; iddiaya göre, Ö.S. isimli şahsın gözaltına alınmasıyla birlikte Aşağıörenbaşı Köyü yaylasına ekildiği belirlenen yaklaşık 40 kök hint keneviri Jandarma ekipleri tarafından ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli şahıs hakkında yasal işlem başlatıldı. Bu Jandarmanın 1 ayda aynı bölgede yaptığı 3. operasyon oldu. Aynı bölgede gerçekleştirilen bir önceki operasyonda ise 14 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmişti.

Bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik yapılan operasyonların, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edileceği bildirildi.

Cevap bırakın