22-Temmuz-2024 19:49:11

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
10 milyon izlendi!

10 milyon izlendi!

İnstagram’daki hesabından hızla yayılan videoları takipçiler tarafından Facebook, Twitter, Tik-Tok gibi sosyal medya platformlarında paylaşılan Kovboy Mehmet ve Muharrem Karataş, bir anda fenomen oldu. İkilinin videolarını tam 10 Milyon kişi izledi. İkili Gerede’nin tanıtımına da dev katkı yaptı.

Kendi imkanlarıyla küçük videolar yaparak Sosyal Medya’ya merak salan Muharrem Karataş ile artık Türkiye’de “Kovboy” namıyla tanınan Mehmet Aydaş’ın yollarının kesişmesiyle başlayan serüvende, ikilinin boy gösterdiği videolar izlenme rekorları kırmaya başladı.

Kimi zaman Kiliseli Han çevresinde kimi zaman da traktörün üzerinde kısa videolar çekerek İnstagram hesabına atan Muharrem Karataş’ın eğlenceli videoları, insanlar tarafından oldukça çok beğenildi. Amatörce başladığı işte son videolarında “Kovboy Mehmet”i oynatan Karataş, kısa zamanda amacına ulaştı ve izlenme oranları 10 Milyon’a kadar ulaştı. İnstagram’daki hesabından hızla yayılan videoları takipçiler tarafından Facebook, Twitter, Tik-Tok gibi sosyal medya platformlarında da paylaşılınca Kovboy Mehmet ve Muharrem Karataş bir anda fenomen oldu.

“@muharremkaratass” ismiyle İnstagram’dan paylaşım yapan Karataş’ın videolarının altına yapılan yorumlarda; “bu tarihi yer neresi?” şeklinde sorular sorulması Gerede’nin de tanıtımına katkı sunuyor. Kısa zamanda ün yapan Kovboy Mehmet ve Muharrem Karataş’ın videoları 10 Milyon izlenmenin yanında 170 bin beğeni ve binlerce paylaşım aldı. Amatör videolarındaki İzlenme ve paylaşımlarla Türkiye’deki fenomen isimler arasına girmeyi başaran Geredeli bu 2 isim, önümüzdeki günlerde yeni videolarıyla sosyal medyaya yeni akımlar sunmaya devam edecekler.

Yenigün’e konuşan Sosyal Medya Fenomeni Muharrem Karataş, yeni akım düşüncesine girdiklerini, artık Türkiye’de “Kovboy” namıyla tanınan Mehmet Aydaş ile çekimlerine başlayacakları yeni videoda hedefin 20 Milyon izlenme olacağını söyledi.

Kovboy Mehmet ile iyi bir ikili olduklarını belirten Karataş, “Videoları tarihi değerlerimize yakın bölgelerde çekmeye gayret gösteriyoruz. Genelde Kiliseli Han yakınlarında bu videoların çekimini yapıyoruz. Bazen video çektiğimiz tarihi yeri soranlar oluyor ve biz de takipçilerimize Gerede Kiliseli Han olduğunu söylüyoruz. 10 Milyon rakamını gördük, bu da milyonlarca kişinin Gerede’yi görmesi demek. Beğeni sayılarımız da oldukça iyi noktada. Daha büyük başarılara imza atacağız. Videolarımızı izlemek ve destek olmak için İnstagram hesabından arama butonuna “muharremkaratass” yazılıp takip edilmesi yeterli. Videolarımıza destek olanlara Kovboy Mehmet amcam ile beraber teşekkür ediyoruz.”dedi.

Cevap bırakın