15-Temmuz-2024 05:28:00

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
ASSAN’da binalar yükseliyor 

ASSAN’da binalar yükseliyor 

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, eski ismi ile Gerkonsan yeni ismi ile Assan’da ki çalışmaları incelemek üzere fabrikayı ziyaret etti. Ziyarette yeni binaların fabrika içersinde yükselmesi dikkat çekti. 

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, fabrikanın son durumunu incelemek üzere yeni adıyla Assan fabrikasına ziyaret gerçekleştirdi. Yıllardır atıl durumda kalan ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın gayretleriyle tekrar canlanan Gerkonsan’da çalışmaların devam ettiği gözlemlendi. TMSF tarafından yapılan ihale ile Gerkonsan’ı satın alan ASP Assan firması, fabrika içerisinde ihtiyaç duyulan binalarda çalışmalarına devam ediyor ve ASP Assan firması çalışmaları bir an evvel bitirerek, üretime geçmek istiyor.

Fabrika ziyareti sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Savunma Sanayi sektörünün öncü firmalarından olan ASP Assan firmasının çalışmalarını yerinde inceledik. Çalışmalar hızla devam ediyor. Fabrika tam kapasite üretime geçtiği zaman ilçemize ve ülkemize istihdam anlamında büyük katkı sağlayacak” diye konuştu.

Cevap bırakın