15-Temmuz-2024 04:27:30

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
“BAĞIMSIZ DEVAM EDECEĞİZ”

“BAĞIMSIZ DEVAM EDECEĞİZ”

Geçen hafta BBP’den istifa ettiklerini açıkladığımız Belediye Meclis Üyeleri Hasan Ekici ve Durmuş Ali Berber, “Şimdilik hiç bir partiye geçmeyi düşünmüyoruz ve 2024 yerel seçimlerine dek Bağımsız Meclis Üyesi olarak görevimize devam edeceğiz.”açıklamasında bulundu.

Geçen hafta gündeme taşıdığımız Büyük Birlik Partisi’ndeki istifalardan sonra partiden istifa eden Belediye Meclis Üyeleri Hasan Ekici ve Durmuş Ali Berber, Yenigün’e açıklamalarda bulundu.

BBP’den çeşitli nedenler nedeniyle istifa ettiklerini doğrulayan  Ekici ve Berber, yaptıkları yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdiler; “2019 yerel seçimlerinde vatandaşlarımızın teveccühü ile Belediye Meclis Üyesi seçildik ve bizlere siyaset yapma fırsatı verildi. Mecliste alınan her kararda vatandaşlarımızın talepleri, istekleri doğrultusunda hareket ettik ve vatandaşlarımızın burada tüm gayretimiz ile sesi olduk, olmaya devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Büyük Birlik Partisi’nden istifa ettik. Bağımsız Meclis Üyeleri olarak bize oy veren vatandaşlarımızın hakkını savunmaya devam edeceğiz. Şimdilik hiç bir partiye geçmeyi düşünmüyoruz ve 2024 yerel seçimlerine dek Bağımsız Meclis Üyesi olarak görevimize devam edeceğiz.”

Cevap bırakın