15-Temmuz-2024 04:39:42

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
COŞKUNYÜREK’TEN TOKİ SÖZÜ!

COŞKUNYÜREK’TEN TOKİ SÖZÜ!

AK Parti Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Yüksel Coşkunyürek, bizzat vatandaşlarla görüşmelerinde kendisine TOKİ konusunda ısrarcı taleplerin olduğunu söyledi.    

Gerede’ye TOKİ’yi kendisinin getirdiğini anlatan Coşkunyürek, “İlk etap TOKİ’yi yapmak bize nasip oldu, inşallah 2. etap TOKİ’yi yapmak da bize nasip olacak. Seçimden sonra ilk işimizden biri bu sıkıntının giderilmesi olacak.”dedi.

Coşkunyürek, “Vatandaşlarımız rahat olsunlar, zaten seçimden sonra da bizzat kendileri sürecin nasıl hızlandığına şahit olacaklar. Kiralar hususunda biliyoruz sıkıntılar var. Kira öder gibi konut sahibi olacaklar. Vatandaşımızı bu dertten kurtaracağız.”diye konuştu.

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Yüksel Coşkunyürek, gerçekleştirdiğimiz röportajda kendisine yönelttiğimiz; “Vatandaşlarımızın en fazla dert yandığı konu konut sıkıntısı. Siz Milletvekili olduğunuzda muhakkak ki hedefiniz Demirciler Mahallesi’nin bitirilmesi olacak. 2. etap TOKİ’nin gelmesini de sağlayacak mısınız?” sorusu sonrası beklenen haberi paylaştı.

Coşkunyürek, “Sahada bu durumu bizzat gördüm. Özellikle gençlerimizin bizden TOKİ yapmamız konusunda ısrarcı talepleri var. Zaten Belediyemiz de bazı adımları atmış. 160 konutluk İlk etap TOKİ’yi yapmak bize nasip oldu, inşallah 2. etap TOKİ’yi yapmak da bize nasip olacak.  Milletvekili olduktan sonra acil yapılması gereken ilk hedeflerimizden biri bu olacak. Bunun için de bürokrasideki tüm enerjimizi kullanacağız. Belediye Başkanımızla el ele verip bu hizmeti de kazandıracağız. Vatandaşlarımızın hiç şüphesi olmasın. Kiralar hususunda biliyoruz sıkıntılar var. Kira öder gibi konut sahibi olacaklar. Vatandaşımızı bu dertten kurtaracağız, vatandaşlarımızın bu derdini gidermemiz gerekiyor. Tüm Bolu’daki TOKİ projelerini başlatan benim. Bu konuda vatandaşlarımız rahat olsunlar, zaten seçimden sonra da bizzat kendileri sürecin nasıl hızlandığına şahit olacaklar. Biz tüm bilgi, birikimimiz ve tecrübemizle hizmet etmek için geliyoruz.”dedi.

Cevap bırakın