19-Temmuz-2024 17:50:32

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Destek çığ gibi!

Destek çığ gibi!

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin ve parti teşkilatı yerel seçim ziyaretlerine devam ediyor. Belediye Başkanı Mustafa Allar ve beraberindeki heyet STK’lar, okullar, hastane, karayolları, özel idare gibi birçok kamu kurumunu ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerde, “2023 Vizyonu” isimli 26 büyük projeyi sunum olarak anlatan Allar, sunum sonrası yeni projelerle ilgili soruları cevaplandırdı. Başkan Allar ayrıca kendisine gelen istek ve talepleri tek tek not aldırarak gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Başarılı bir 5 yıl geçiren ve sahada bunun meyvesini vatandaşların çığ gibi büyüyen desteği ile alan Başkan Allar’ın 2023 Vizyonu için yapacağını taahhüt ettiği 26 büyük proje de büyük ilgi ve beğeni topladı.

Gönül Belediyeciliği parolası ile yola çıktıklarını belirten Başkan Mustafa Allar, “İnsan odaklı hizmet ve daha güzel bir Gerede için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemize değer katacak hizmet ve projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bu hizmet ve projeleri üretirken hemşehrilerimizin güven ve desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. İnşallah 31 Mart’taki yerel seçimlerin ardından değerli hemşehrilerimizin teveccühleri ile daha güzel hizmet ve projeleri değerli hemşehrilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın