15-Temmuz-2024 05:51:15

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
“Enflasyonla topyekün mücadelede varız”

“Enflasyonla topyekün mücadelede varız”

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, enflasyonla mücadele kapsamında bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı; “Enflasyonla topyekün mücadele programı çerçevesinde indirim kampanyası düzenlenmiştir. Tüketici fiyat endeksi içerinde bulunan 407 adet ürün ve hizmet içerisinden yıl sonuna kadar satışını yaptığı ürünlerde en az  %10 indirim uygulamak isteyen üyelerimiz program dahilinde Enflasyonla mücadele kampanyasına katılacağını ve indirim uygulayacakları ürün listesi ve görsellerini odamıza 22 ekim tarihine kadar bildirmeleri halinde firma ünvanı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan programa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, “81 il ve 160 ilçedeki odalarımız ve borsalarımızla birlikte enflasyonla mücadeleyi sahipleneceğiz ve firmalarımızın en geniş şekilde katılımı için çalışacağız.”açıklamasına binaen; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu, her zaman olduğu gibi bir kez daha tüm oda ve borsa camiasıyla birlikte büyük bir sorumluluk üstlenmiş, ‘Türk özel sektörü, devletimizle birlikte topyekun birlik ve beraber sergileyecek, elini taşın altına koyacaktır’ diyerek, odalarımız başta iş dünyasını göreve çağırmıştır. Bizler de Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ve Gerede iş dünyası olarak zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen bir bölge olarak üzerimize düşeni yapacak ve  bu güveni boşa çıkartmayacağız. Devletimizin  yanında olmaya devam edeceğiz.

Etrafımızın ateş çemberi olduğu bu günlerde Gerede TSO ve Gerede iş dünyası olarak Enflasyonla Mücadele Programı’nı destekliyor, meslek komitelerimiz, meclis ve yönetim kurulumuz başta olmak üzere üyelerimizle yoğun bir  katılım için çalışacağımızı da ifade ediyoruz.”

Cevap bırakın