22-Temmuz-2024 20:25:17

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Fikstür belli oldu

Fikstür belli oldu

Geredespor’un bu sezon yer aldığı Bolu Amatör Lig’de fikstür belli oldu. İlk 5 maç içerde, yenilenen şehir stadı Geredespor-Özel İdare Köroğluspor mücadelesi ile siftah yapacak.

Bolu Amatör Lig fikstürü çekildi. Geredespor B Grubu’nda yer aldı. Amatör Küme’de bu sezon 12 takım yer alacak. Mengen bu sezon takım çıkarmazken, Dörtdivan ve Taşkestispor takımları uzun bir zamanın ardından ilk kez Bolu Amatör Lig’de mücadele edecekler.

Geredespor’un B Grubu’ndaki rakipleri ise şöyle; Kızıkspor, Özel İdare Köroğluspor, Göynük İdmanyurdu, Taşkestispor, Yumrukayaspor.

A Grubunda ise; Yeniçağaspor, Bolu Belediye, Kıbrıscıkspor, Dörtdivanspor, Sebenspor ve Gençlergücü takımları yer aldı. Grup aşaması tamamlandıktan sonra başarılı olan takımlar Play-Off’a yükselecek. Play-Off’u lider bitiren takım şampiyonluğu göğüsleyecek. Bu sezon BAL Ligi’nde mücadele etme hakkı kazanan Göynük Belediyespor’un BAL Ligi’ndeki pozisyonuna göre, Bolu Amatör Lig şampiyonu direk BAL Ligi’ne katılacak yada baraj maçı oynayarak BAL Ligi’ne katılmaya çalışacak. Geredespor, ilk 5 maçını içerde oynayacak, yenilenen şehir stadı Geredespor-Özel İdare Köroğluspor mücadelesi ile siftah yapacak. Karşılaşma 27 Ekim Pazar günü saat: 14:00’de oynanacak.

Cevap bırakın