19-Temmuz-2024 18:15:01

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
KÜPÇÜ, VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

KÜPÇÜ, VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

AK Partili Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, Perşembe günü Gerede’ye çıkarma yaptı. Küpçü, memleketine yaptığı bu ziyarette vatandaşların şikayetlerini, istek ve taleplerini dinledi ve “Milletimizin mahşeri vicdanına dün olduğu gibi bu günde güveniyoruz.”diye konuştu.  

AK Partili Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, 19 Temmuz 2018 Perşembe günü Gerede’ye seçim sonrası ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Yeni dönemde de parlamentoda yer alan Küpçü ve ilk kez vekil seçilen Arzu Aydın’ı Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili çiçeklerle karşıladı.

Bir süre partililerle sohbet ettikten sonra sahaya inen Küpçü ve Aydın, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şafak, AK Parti Belediye Meclis Üyesi İsmail Çetin ve Ahmet Tabak, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yunus Demirses ile beraber esnaf ziyaretleri yaptı.

Bu ziyaretlerde Küpçü, hemşehrilerinin şikayetlerini, istek ve taleplerini dinledi. Ziyaret esnasında bir açıklama yapan Küpçü “24 Haziran seçimlerinin öncelikle ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden temenni ediyorum, bize destek veren halkımıza teşekkürlerimizi bir kere daha borç biliriz. Elbette ki sandıktan çıkan neticeye ve milletimizin mahşeri vicdanına dün olduğu gibi bu günde güveniyoruz ve ülkemizin geleceği için karar veren ve bize destek veren seçmenlerimize yürekten teşekkür ediyoruz. İnşallah neticesi hayır getirir ve güçlü, lider ülke idealimizden geri adım atmadan yolumuza dün olduğu gibi yarında devam ederiz. Bu yaptığımız ziyaretler; varsa şikayetlerin, istek ve taleplerin dinlenmesi veya bir aksaklık varsa, halkımızdan bunları öğrenerek giderilmesi yönünde faydalı ziyaretler. Çalışmalarımızı halkımızın refahı ve mutluluğu için yapıyoruz ve elimizden gelenden daha fazlası için gayret sarf ediyoruz. Tüm hemşerilerimiz bizi samimi ve sıcak bir ortamla karşılıyor, tüm gayretimizle Gerede’mize hizmet noktasında durmadan çalışmaya devam edeceğiz”dedi.

Cevap bırakın