19-Temmuz-2024 18:10:29

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Memleket Vali gördü!

Memleket Vali gördü!

Hayırlı olsun, güle güle ziyaretleri dışında Vali görmeye alışkın olmayan Gerede’de sonunda Bolu’ya iyi bir Vali atanmasıyla Vali Erkan Kılıç, bu durumu değiştirdi.

Gerede’nin Bolu’nun bir ilçesi olduğunu hatırlatan Vali Kılıç, İlçede çok sayıda önemli organizasyona katılan Vali Kılıç, sel felaketinde de Gerede insanını biran olsun yalnız bırakmadı ve Gerede’nin Bolu’nun bir ilçesi olduğunu hatırlattı. Üzerine yağmurluk dahi almadan ilçede selin yol açtığı noktalara giden Bolu Valisi için vatandaşlar, “helal olsun” dedi.

Selden etkilenen İlçe Merkezi’ndeki bölgeler ile Aktaş, Sofular ve Salur Köylerine giden Bolu Valisi Erkan Kılıç, buradaki vatandaşlara; “Devletiniz yanınızda, Valiniz yanınızda” güvencesini verdi.

Tekrar geldi!

Sel felaketinin ilk ışıklarında durum tespiti yapmak için Aktaş, Sofular ve Salur Köylerine gittikten bir kaç gün sonra tekrar Gerede’ye gelen Vali Kılıç, bu sefer sel felaketinden etkilenen bölgelerdeki çalışmaları yerinde inceledi. Köylüleri de dinleyen Vali Kılıç, sel afetinin yaralarının sarılacağını, devletin tüm imkanlarıyla vatandaşların yanında olduklarını söyledi. Bolu Valisi Erkan Kılıç’a Gerede insanımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Cevap bırakın