19-Temmuz-2024 18:20:16

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Başkan deri işçileri ile buluştu

Başkan deri işçileri ile buluştu

Gerede Belediye Başkanı ve AK Parti Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar, seçim ziyaretlerine devam ediyor.

İlçenin istihdam konusunda büyük paya sahip olan Tabakhane bölgesindeki seçim çalışmalarında Başkan Allar’ı AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin, AK Parti İlçe Teşkilatı, Belediye Encümen Adayları ve Gençlik Kolları mensupları da yalnız bırakmadı.

Ziyaret kapsamında işçiler ile yakından ilgilenen Allar, işçiler tarafından büyük sevgi ile karşılandı. Deri işçileri, Tabakhanelerin Deri Organize Sanayi’ye taşınmasının ardından daha ferah ve nezih koşullarda çalışma fırsatı bulacaklarını dile getirirken, bu süreçte en büyük paya sahip olan Mustafa Allar’a teşekkür ettiler. İşverenler ise Başkan Allar’ın sürekli kendileri ile irtibat halinde olduğunu ve herhangi bir istek veya talepte bulunmaları halinde Başkan Allar’ın kısa sürede taleplerini yerine getirdiğini dile getirdiler.

Seçimden seçimde yanlarında olmadık

Başkan Allar; “Dericiler Şehri Gerede’nin bu unvanı hak etmesinde ve ekonominin bel kemiği olmasında büyük katkıları ve emekleri olan Tabakhanelerimizi; samimiyet, tevazu ve gayret ile bu iş uzaktan sevmekle olmaz, bu iş gönül işi diyerek ziyaret ettik.

Biz Sektörün sadece seçim zamanı değil daima yanında olduk. Seçimler bitince kaderine terk etmedik. 1, 2, 3, 4, 5 No’lu sokakta işçilerimizle, işverenlerimizle bir araya geldik. Sektörün gelişmesine, büyümesine katkı sağlayacak, üretimi artıracak; elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduğumuz Deri Organize Sanayi Bölgesine taşınma işlemlerinin devam ettiği bu süreçte yaptıklarımızı, yapacaklarımızı anlattık. Daima yanımızda duran, desteğini duasını esirgemeyen bu cefakar, fedakar, kıymet bilen dostlara şükranlarımı sunarım.”dedi.

Cevap bırakın