19-Temmuz-2024 18:25:35

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Başkan havalara uçtu!

Başkan havalara uçtu!

Her zaman heyecanlı olan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı iddia ediyoruz; hiç bu kadar mutlu görmüş olamazsınız.

20 Ocak Cuma günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi tarafından Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ihale tarihinin yayınlanmasıyla birlikte Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, sevinç yumağına dönüştü. Adeta havalara uçan Başkan, yakın çevresinin anlattıklarına göre, “başaracağız dedik, inandık” diyerek ihale tarihini büyük sevinçle paylaştı.

İlk O’nu aradı

İlk olarak Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’yü arayarak haberi veren Allar, daha sonra kendisiyle birlikte büyük projeye inananları teker teker aradı ve mutluluğunu paylaştı.

Yaşadığı heyecanı Yenigün ile de paylaşan Allar, “Vatandaşıma karşı cevap veremediğim, boynumun bükük kaldığı, zaman zaman beni uykusuz bırakan, tek başlayamadığım projeydi. 10 yıldır benim vatandaşım mağdur. Doğalgaz veremedik, hizmet veremedik, vatandaş dükkanını kiraya veremedi, mağdur oldu. 03 Mart 2023 Cuma günü Saat: 14:00’de Demirciler Mahallemizin ihalesi gerçekleşiyor. 236 Adet Konut, 154 Adet Dükkân, 34 adet Ofis İnşaatı ve  Altyapı, Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi ile tarihin en büyük projesine imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Rabbim memleketimize daha nice büyük projeler yapmayı nasip etsin, el birliği ile başardık. Rabbim utandırmasın.”dedi.

Cevap bırakın