19-Temmuz-2024 18:31:34

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Bu millet yenilmez

Bu millet yenilmez

15 Temmuz vatan haini kahpelerin düzenlediği darbe girişiminin yıldönümü olan Çarşamba günü Gerede’de demokrasi nöbeti tutulacak.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, 15 Temmuz etkinliklerinin pandemi kurallarına uygun olarak yapılacağını belirtti.

15 Temmuz vatan haini kahpelerin düzenlediği darbe girişiminin yıldönümünde pandemi nedeniyle etkinlikler sosyal mesafeye uygun olarak düzenlenecek.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri toplantısından çıkan kararları açıklayan Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, “Covid-19 Pandemisi dolayısıyla sosyal mesafe vb. kurallara uygun olarak etkinliklerin sorunsuz ve 15 Temmuz ruhuna yakışır şekilde gerçekleştirilmesi için herhangi bir aksaklık yaşanmaması ile ilgili kurumlarımızla koordineli olarak her türlü tedbiri alacağız.”dedi.

Etkinlikler kapsamında, bu yıl oturma düzenleri pandemi düzenine uygun olacak şekilde düzenlenecek. Gerede Belediyesi tarafından yapılacak etkinliklerde; Kur’an Tilaveti, Semazen Gösterisi ve Belgesel Gösterimi sunulacak.

Nöbet 00:13’te

Meydanda bulunan büyük kalabalığa; “Herkes gördü ki,  asil kanlarıyla suladıkları  bu vatan toprağının bir karışını bile hainlere teslim etmeyen ve demokrasiye göz diken kanlı ellerin hakimiyetine girmeyen Türk Milleti,  büyük ve asil bir millettir.”mesajı verilecek. Kur’an Tilaveti okunmasıyla beraber 00:13’te demokrasi nöbeti başlayacak ve camilerimizden sala sesleri yükselecek.

Cevap bırakın