19-Temmuz-2024 18:21:34

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Galatasaray Gerede’ye mi geliyor?

Galatasaray Gerede’ye mi geliyor?

Yeni sezon kamp hazırlıklarına 12 Ağustos’ta Florya’da başlayacak olan Galatasaray’ın 2 önemli ismi 27 Temmuz Pazartesi günü Gerede’ye geldi. Esentepe’deki sahaları kontrol ettikleri belirtilen 2 ismin Gerede’yi beğendikleri öğrenildi. 

Fatih Terim’e en yakın isimlerden olan duayen gazeteci Süleyman Rodop’ta Galatasaray’ın bu sezon kamp tercihini Koronavirüs nedeniyle yurt içinden yana kullanacağını belirterek, “büyük ihtimal kampın Bolu civarında olma şansı var”bilgisini paylaşmıştı. Bu ifade de kamp için en büyük ihtimaller arasına Gerede’yi koydu.

Gerede, Pazartesi günü önemli 2 ismi ağırladı. The Sign Esentepe Otel’e gelen 2 ismin Galatasaray Futbol A Takımı Yardımcı Antrenörü Levent Şahin ile İdari Menajer Yardımcısı Musa Mert Çetin olduğu bilgisine ulaşıldı.

Esentepe’deki son durumu ve sahaları kontrol ettikleri öğrenilen Levent Şahin ve Musa Mert Çetin’in Gerede’deki antrenman sahaları ve doğal yapıyı beğendikleri öğrenildi. Bir süre araştırma yapan Şahin ve Çetin, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ilçeden ayrıldılar. Bu ziyaret, pandemi dolayısıyla yurtiçinde kamp yapma olasılığı yüksek olan Galatasaray’ın yeni sezon adresinin Gerede olma olasılığını artırdı.

Yine Fatih Terim’e en yakın isimlerden olan duayen gazeteci Süleyman Rodop’ta Galatasaray’ın bu sezon kamp tercihini Koronavirüs nedeniyle yurt içinden yana kullanacağını belirterek, “büyük ihtimal kampın Bolu civarında olma şansı var”bilgisini paylaşmıştı. Bu ifade de kamp için en büyük ihtimaller arasına Gerede’yi koydu.

Gerede hazır!

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin ile İdari Menajer Yardımcısı Musa Mert Çetin’in Gerede ziyareti sonrası ilçede heyecanlı bir bekleyiş başladı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Gerede’de de en fazla taraftara sahip olan Galatasaray’ın ilçede kamp yapacağı günü beklemeye başlayan taraftarlar, Galatasaray’ı ağırlamaya hazır olduklarını belirttiler.

Ultraslan Taraftar Grubu Gerede Şubesi Başkanı İsmail Bağrıaçık, yaşanan gelişmeyi; “bir rüyanın gerçek olması gibi bir şey” diye paylaşırken, Fatih Terim ve öğrencilerini yıllardır beklediklerini belirtti. Ayrıca bu gelişmeler sonrası ilçedeki Galatasaray taraftarları, Galatasaray Kulübü’nün yeni sezon kamp programını paylaşmasını beklemeye başladı.

Süper Lig’deki bir çok takımın gözdesi olan Gerede, Galatasaray gibi dev bir markayı ağırladığı takdirde bunun reklam yönü de şüphesiz oldukça fazla olacak.

1 Yorumlar
Cevdet

Üstad, bırak gs'yi bjk bile kendi oteline gelemedi daha. Bjk'nın basketbol takımı bile Bolu merkezde kamp yapıyor.

Cevap bırakın