20-Temmuz-2024 07:01:04

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
Gerede TSO’da Çin’li misafirler

Gerede TSO’da Çin’li misafirler

Bolu Valisi Ahmet Ümit ve beraberindeki heyetin ilçe ziyaretindeki son durağı olan Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’nda yeni Vali, sürprizle karşılaştı. O esnada odada bulunan Çinli misafirler ile bir süre sohbet eden Vali Ümit, Çinli misafirlerden bir de ricada bulundu.  

Bolu Valisi Ahmet Ümit ve beraberindeki heyetin Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinde Bolu Valisi Ahmet Ümit, sürprizle karşılaştı.

Burada Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka tarafından karşılanan Vali Ümit, odanın Çin’den gelen misafirleri ile bir süre sohbet etti.

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da düzenlenen bir ayakkabı fuarına katılmak üzere İstanbul’a gelen Çin heyeti, Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka’nın daveti üzerine ilçeye geldiklerini ve burada dericilik sektörü ve ürünlerini inceleme fırsatı bulduklarını, Türkiye ile alış verişi artırmak için güzel temaslarda bulunduklarını kaydettiler.

Çinli misafirleri Gerede’de görmekten mutluluk duyduğunu belirten Vali Ümit, “Sizleri Tabiatın Kalbi Bolu’da görmekten son derece mutluyuz. Gerede ilçemiz dericilikle uğraşıyor ve bu anlamda ticaretimizin daha da gelişmesi için burada olmanız bizleri mutlu etti. Sizlerden önemli bir ricam var. Şimdi sizlerin aracılığıyla tanıdığınız tüm çevrenize buradan selam iletiyorum. Ülkenize döndüğünüzde Türkiye’nin ve Bolu’nun güzelliklerini komşularınıza da anlatın. Türkiye’de ve Bolu’da tatil programları yapın. Valizlerinizi hazırlayın geriye gelin” dedi.

Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka, Vali Ahmet Ümit’e oda çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktardı.

Cevap bırakın