15-Temmuz-2024 20:05:57

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
İHALE YARIN

İHALE YARIN

Arasta’nın içerisinde bulunan 13 işyeri için kiralama ihalesi 29 Kasım Salı günü yapılacak.

Mülkiyeti Gerede Belediyesi’ne ait olan ve şehir merkezinin çehresini değiştiren Arastada çalışmalar tamamlandı. Tamamlanan çalışmaların ardından binada kiralanacak iş yerlerinin plan ve programları yapılarak ihale süreci başladı. Yarın Saat:14.00’da Gerede Belediyesi Meclis Toplantı salonunda Belediye Encümeni tarafından yapılacak ihale ile Arasta’nın yeni kiracıları belli olacak.

İhalesi yapılacak olan işyerlerinin kullanım amacı ve metrekaresi şu şekilde yer aldı:

25 M² Şak Şak Helvası ve Yöresel Gıda Ürünleri Satış İşyeri, 25 M² Deri Ürünleri Satış İşyeri, 25 M² Deri Ürünleri Satış İşyeri, 24 M² Bakır Ürünleri ve Çeşitli Hediyelik Eşya Ürünleri Satış İşyeri, 23 M² Aktar ve Baharat Ürünleri Satış İşyeri, 40 M² Deri Ürünleri Satış İşyeri, 40 M² Şak Şak Helvası ve Yöresel Gıda Ürünleri Satış İşyeri, 40 M² Çay Ocağı ve Sahafçı, 32 M² Mimarlık, Mühendislik, Avukatlık, Mali Müşavirlik Büro İşyeri, 32 M² Mimarlık, Mühendislik, Avukatlık, Mali Müşavirlik Büro İşyeri, 33 M² Mimarlık, Mühendislik, Avukatlık, Mali Müşavirlik Büro İşyeri, 213 M² Kafeterya, 523 M² Restoran.

İhaleye ait; Şartname ve ekler hakkında bilgi almak isteyenler Gerede Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne müracaat edebilecekler.

Cevap bırakın