19-Temmuz-2024 17:15:17

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$
“GEREDE, 5 YIL ÖNCEKİ GEREDE DEĞİL!”

“GEREDE, 5 YIL ÖNCEKİ GEREDE DEĞİL!”

TOBB Başkan Yardımcısı Topuz, “Ersin Kaşka; çok çalışkan, özverili bir kardeşimiz. Böylesine çalışkan insanların olduğu yerde büyüme de kaçınılmaz oluyor.”dedi.

TOBB Disiplin Kurulu Üyesi Ersin Kaşka’yı ziyaret etmek üzere Gerede’ye gelen TOBB Başkan Yardımcısı Ali Topuz, Kaşka ile beraber Gerede’de bulunan 2 organize sanayi bölgesini gezdi.

Gerede’nin yaklaşık 5 yıl önceki hali ile şimdiki halinin arasında oldukça büyük farklılıkların olduğunu belirten TOBB Başkan Yardımcısı Ali Topuz, “Ersin Kaşka; çok çalışkan, özverili bir kardeşimiz. Böylesine çalışkan insanların olduğu yerde büyüme de kaçınılmaz oluyor. Bunun  örneğini Gerede’de görüyoruz. Gerede’nin 5 yıl önceki haliyle şimdiki hali arasında çok büyük farklılık göze çarpıyor. Benim izlenimim; Gerede’de sanayi hızlı büyüme kaydediyor, bu şekilde büyüme devam ederse Gerede, en fazlı yatırım yapılan ilçeler arasındaki yerini alır.”dedi.

Ali Topuz’un Organize Sanayi Bölgelerine ziyareti esnasında Kaşka, ilçe ekonomisi hakkında bilgi verdi ve liste haline getirdiği bazı talepleri Topuz’a iletti.

TOBB Başkan Yardımcısı Ali Topuz aynı zamanda İstanbul Ticaret Borsası başkanlığını da yürütüyor.

1 Yorumlar
Aydın

Değil tabiiki mevcut nufus 10 bin civarlarında 2 tane büyük banka kapandı yeni iş alanları iş kolları yok gençlik için bir tiyatro bir sinema yok daha ne olsun

Cevap bırakın